МРТ та КТЛДЦ "Медікум-мрія" Пн.-Нд. з 8:00 до 19:00Телефон: +380678979056

УЗД та консультації лікарівЛДЦ "Доброго здоровʼя" Пн.-Сб. з 8:00 до 19:00Телефон: +380670776688

МРТ та КТЛДЦ "Медікум-мрія" Пн.-Нд. з 8:00 до 19:00Телефон: +380678979056

УЗД та консультації лікарівЛДЦ "Доброго здоровʼя" Пн.-Сб. з 8:00 до 19:00Телефон: +380670776688

Illustration

Терапія у Кривому Розі

Консультація лікаря-терапевта необхідна абсолютно всім людям при проходженні профоглядів, щорічно з метою попередження виникнення можливих захворювань і при наявності проблем зі здоров'ям. Терапевт призначає первинне обстеження (лабораторне та інструментальне, апаратне), консультації вузьких фахівців.     Крім цього він спостерігає пацієнтів із захворюваннями травної, сечостатевої, дихальної, серцево-судинної систем, які не потребують оперативного лікування, пацієнтів під час реабілітаційного періоду після отриманих раніше травм, важких хвороб, тих, хто взятий на диспансерний облік.
Коли звертатися до терапевта?    Правильніше за все звертатися до фахівця в профілактичних цілях щорічно з 40 років до 45 років. За умови, що в родині зустрічалися захворювання спадкового характеру, проконсультуватися у лікаря необхідно за десять років до того віку, в якому хвороба почала проявлятися у батьків.    Якщо ж симптоми захворювання вже є, не потрібно турбуватися завчасно. Терапія у нас розвинена на високому рівні. Досвідчені фахівці зможуть надати вам якісну допомогу, підібрати ефективні препарати та інші методи лікування.
Звертатися за допомогою необхідно практично відразу, як тільки з'явиться симптоматика:● хворобливі відчуття в районі живота, грудної клітини, суглобів, часті головні болі;● тривала гіпертермія (підвищена температура протягом тривалого часу);● відчуття скутості в області грудної клітини, задишка, кашель, періодичні напади задухи;● порушення серцевої діяльності, скачки артеріального тиску;● печія, в роті відчувається гіркота, відчуття тяжкості в шлунку після прийому їжі, запори, діарея, здуття живота;● хворобливе або часте сечовипускання, зокрема вночі.
Під час першої консультації терапевт ознайомитися зі скаргами і результатами раніше проведених обстежень, якщо вони є, призначить додаткове обстеження, якщо в цьому буде необхідність, і відповідне лікування.
Практично будь-яке нездужання є приводом звернутися до терапевта.
● У нашій клініці працюють висококваліфіковані, досвідчені фахівці.● Прийом проводиться за попереднім записом у зручний для пацієнта час.● У нас можна пройти всі обстеження, здати аналізи (клініка оснащена сучасним медичним обладнанням).