МРТ та КТЛДЦ "Медікум-мрія" Пн.-Нд. з 8:00 до 19:00Телефон: +380678979056

УЗД та консультації лікарівЛДЦ "Доброго здоровʼя" Пн.-Сб. з 8:00 до 19:00Телефон: +380670776688

МРТ та КТЛДЦ "Медікум-мрія" Пн.-Нд. з 8:00 до 19:00Телефон: +380678979056

УЗД та консультації лікарівЛДЦ "Доброго здоровʼя" Пн.-Сб. з 8:00 до 19:00Телефон: +380670776688

Illustration

Консультація кардіолога

Зовсім недавно серцево-судинні захворювання вважалися долею людей віку 55+, однак тепер вони широко поширені серед всіх вікових категорій і є основною причиною інвалідизації і смертності населення в Україні. Ризик виникнення проблем з серцем і судинами підвищують такі чинники:● Шкідливі звички● Нездоровий спосіб життя, в т.ч. неправильне харчування (багато солі, мало рослинної їжі, багато тваринних жирів) і низька фізична активність● Надлишкова маса тіла● Спадковість● Цукровий діабет, підвищений тиск● Стреси● Вік
Важливо вчасно звернутися до лікаря кардіолога при перших ознаках порушення роботи серцево-судинної системи до яких відносяться:● Біль за грудиною в області серця● Задишка і набряклість● Прискорене серцебиття● Занадто рідкісний пульс● Відчуття збою ритму серця● Слабкість● Підвищений артеріальний тиск● Ішемічна хвороба серця та артеріальна гіпертензія лідирують серед захворювань навіть серед молодого населення.
Наші лікарі-кардіологи використовують сучасні методи діагностики захворювань серця і судин:● ЕКГ (електрокардіограма)● УЗД серця (ЕХО -КГ)
Наші фахівці проводять лікування:● Аритмії серця● Артеріальної гіпертензії● Атеросклерозу● Кардіоміопатії● Ішемічної хвороби серцяУ клініці надають консультативну допомогу людям, які мають фактори ризику, що сприяють виникненню серцево-судинних захворювань, проводять реабілітацію після перенесених захворювань.
   На первинній консультації лікар-кардіолог вислухає Ваші скарги, зробить збір анамнезу та огляд, встановить діагноз і призначить лікування. При необхідності можуть бути призначені додаткові методи дослідження, які в повному обсязі Ви зможете отримати на базі нашого медичного центру, в т.ч. лабораторні дослідження, маніпуляційні послуги в денному стаціонарі і т.д.

Illustration

Електрокардіограма (ЕКГ)

ЕКГ (електрокардіограма) - це широко застосовуваний метод діагностики багатьох проблем з серцем у людей будь-якого віку. Під час ЕКГ датчики (електроди), прикріплені до пацієнта, визначають активність серця, яка записується у вигляді хвиль на графіку. Лікар-кардіолог може використовувати електрокардіограму для виявлення:● Аритмії - порушення ритму серця● Ішемічної хвороби серця - коли заблоковані або звужені артерії в серці викликають біль у грудях або серцевий напад● Структурних проблем з серцем● Для контролю роботи кардіостимулятораПоказання до проведення ЕКГ:● Прискорене або рідкісне серцебиття● Прискорений пульс● Біль у грудях● Плутане дихання● Запаморочення, плутане свідомість● Слабкість, втома при звичних навантаженнях● Спадкова схильність до серцево-судинних захворювань
Як проходить ЕКГ?     Для проведення стандартної електрокардіограми не потрібно ніякої спеціальної підготовки. Попередьте лікаря-кардіолога, якщо ви приймаєте будь-які ліки, тому що деякі з них можуть вплинути на результати ЕКГ.     Під час процедури до грудей, а іноді і до кінцівок пацієнта кріпляться електроди, які фіксують електричну активність серця. Ці імпульси реєструються комп'ютером і друкуються на папері. Стандартна ЕКГ займає кілька хвилин. Під час її проведення потрібно зберігати нерухомість, спокій і звичайний ритм дихання.
Результати ЕКГДосвідчений лікар-кардіолог розшифровує кардіограму: оцінює серцевий ритм і частоту серцевих скорочень. Результат може бути отриманий в той же день або на наступному прийомі у лікаря. Що показує ЕКГ:● Частота серцебиття. ЕКГ може допомогти визначити занадто швидкий серцевий ритм (тахікардія) або дуже повільний (брадикардія).● Серцевий ритм. ЕКГ може показати порушення серцевого ритму (аритмія)● Інфаркти. ЕКГ може показати ознаки поточного або перенесених інфарктів● Недостатня подача крові до серця. ЕКГ може показати викликана біль в грудях зниженням припливу крові до серцевого м'яза, наприклад, при стенокардії.● Структурні порушення.Стандартна ЕКГ може реєструвати аномальний серцевий ритм, тільки якщо він виявиться безпосередньо під час процедури. Деякі аномальні серцеві ритми проявляються періодично, тому лікар може призначити вам інший тип моніторингу серцевого ритму: за допомогою холтер ЕКГ (добового моніторування), щоб допомогти діагностувати причину ваших симптомів.