МРТ та КТЛДЦ "Медікум-мрія" Пн.-Нд. з 8:00 до 19:00Телефон: +380678979056

УЗД та консультації лікарівЛДЦ "Доброго здоровʼя" Пн.-Сб. з 8:00 до 19:00Телефон: +380670776688

МРТ та КТЛДЦ "Медікум-мрія" Пн.-Нд. з 8:00 до 19:00Телефон: +380678979056

УЗД та консультації лікарівЛДЦ "Доброго здоровʼя" Пн.-Сб. з 8:00 до 19:00Телефон: +380670776688

Illustration

Кальпоскопія

     Кольпоскопія - це метод дослідження стану органів і тканин шийки матки, піхви і вульви з використанням пристрою кольпоскопа. Кольпоскоп - це діагностичний прилад, в якому застосовується яскраве освітлення і сильне збільшення, що дозволяє лікарю бачити тканини органів чіткіше.     У нашому медичному центрі кольпоскопію проводять висококваліфіковані лікарі-гінекологи. Наше обладнання дозволяє проводити відеокольпоскопію, коли результати дослідження можуть бути виведені на монітор, збережені в цифровому вигляді як набір зображень або як відео. Це дає можливість різним фахівцям вивчити результат діагностики і виключити суб'єктивну оцінку.
Коли потрібна кальпоскопія?Кольпоскопія використовується для діагностики різних патологічних станів, коли отримано незадовільний результат мазка на онкоцитологию або РАР-тесту. Якщо лікар при обстеженні виявить будь-які аномальні ділянки, то візьме зразок тканини для відправки в лабораторію на аналіз (біопсія). 
Метод використовується:● Для візуальної діагностики● Прицільної біопсії аномальних клітин шийки матки, піхви або вульви● При видаленні генітальних бородавок, інших новоутворень
Як проводиться кальпоскопія?        Відеокольпоскопія проводиться в кабінеті лікаря-гінеколога і займає 10 - 20 хвилин. Дослідження безболісно, ​​неінвазивної і практично не має ускладнень, не вимагає анестезії.        Золотим стандартом є примение розширеної відеокольпоскопії, яка включає тести з застосуванням хімічних речовин. Це допомагає виявити осередки атипового епітелію, які не піддаються виявленню при стандартній кольпоскопії.

Illustration

Лікування запальних захворювань органів малого тазу

      Запальні захворювання органів малого тазу - це різні інфекції і запальні процеси в жіночих статевих органах. Вони часто не виявляють себе ніякими симптомами. В результаті, про наявність інфекції статевих органів і необхідності лікування жінка може не знати. Прояви можуть з'явитися пізніше: позаматкова вагітність, безпліддя, хронічний біль, запалення та інше.Зверніться до лікаря, якщо помітили у себе такі симптоми:1. Біль внизу живота2. Нетипові виділення з піхви з неприємним запахом3. Ненормальне маткова кровотеча, особливо під час або після статевого акту, або між менструальними циклами4. Біль або кровотеча під час статевого акту5. Хворобливе або утруднене сечовипускання
     Інфікування звичайно відбувається, коли передаються статевим шляхом бактерії поширюються з піхви в матку, фаллопієві труби або яєчники. Лікування таких захворювань залежить від збудника, що викликав інфекцію органів малого таза.         Для визначення збудника хвороби, лікар-гінеколог при огляді бере з піхви пацієнтки мазки і відправить їх на бактеріологічне дослідження. Лікарі-гінекологи медичного центру Медікум володіють сучасними методиками діагностики та лікування жінок і підберуть індивідуальну схему лікування.
Щоб знизити ризик запальних захворювань і інфекційних захворювань, що передаються статевим шляхом, дотримуйтеся цих правил:1. Запишіться на прийом до лікаря-гінеколога на профілактичний огляд і здайте аналізи. Якщо ви входите до групи ризику якогось захворювання, наприклад хламідіозу лікар порадить індивідуальний графік скринінгу. Раннє лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, дає великі шанси уникнути ускладнень.2. При виявленні інфекційних захворювань порадьте своєму партнеру пройти обстеження і, при необхідності, курс лікування, щоб уникнути повторного зараження.3. Проконсультуйтеся з лікарем-гінекологом з приводу підбору методів контрацепції

Illustration

Лазерне лікування нетримання сечі

     Нетримання сечі - одна з найактуальніших гінекологічних проблем у жінок після 45 років, але може зустрічатися в будь-якому віці. Це - захворювання істотно порушує якість життя жінки і проявляється такими симптомами:● витік сечі при сміху, кашлі, бігу, фізичному навантаженні;● раптові позиви до сечовипускання;● необхідність прокидатися вночі для походу в туалет і ін.
Причини виникненняНеодружені виникає, коли м'язи і тканини навколо сечостатевої системи слабшають. У цьому випадку може бути досить кашлю або сміху, щоб стався витік. Є кілька причин, за якими м'язи тазового дна можуть ослабнути:● Вагітність, природні пологи.● Зайва вага і ожиріння.● Спортивні травми.● Спадковість.● Зміна гормонального фону, зниження еластичності, ослаблення м'язів і зв'язок тазового дна в клімактеричному періоді.
Лазерна технологія лікування     Нетримання сечі - не несе прямої небезпеки, але обмежує ведення звичного способу життя, заняття спортом. Дослідження показують, що жінки з нетриманням мають більш низьку самооцінку, менш активне статеве життя і більш високий рівень схильності до депресії, ніж здорові жінки.     У нашому медичному центрі лікування проводиться лазерною системою Fotona - визнаним світовим лідером в області лазерних технологій.Компанія Fotona розробила унікальну лазерну технологію IncontiLase для безпечного і ефективного вирішення проблеми стресового нетримання сечі.     Лікування засноване на обробці ербіевим лазером піхви і області виходу сечівника спеціальним пакетним імпульсом. Миттєва реакція скорочення колагенових волокон призводять до підтяжки тканин і підвищенню їх еластичності. Оброблена зона поступово скорочується і стискається, покращуючи підтримку сечового міхура, тим самим зменшуючи симптоми стресового нетримання сечі.
Основні переваги лазерного лікування● Процедура амбулаторна, не вимагає спеціальної підготовки, тривалістю близько 20 хвилин.● Доведена безпеку і ефективність: задоволеність пацієнтами від досягнутого результату перевищує 90% за даними міжнародних фахівців● Процедура безболісна і проводиться без застосування анестезії.● Відсутність періоду реабілітації. Відразу після процедури пацієнт може повернутися до звичного способу життя● Застосування інноваційних лазерних технологій відкриває нові можливості і значно покращує якість лікування.
Ви не повинні миритися з цією проблемою. Нетримання сечі можна усунути.

Illustration

Консультація гінеколога

Гінеколог - фахівець, регулярне відвідування якого для жінки є обов'язковим. Найчастіше жінки несерйозно ставляться до свого здоров'я, відкладаючи візит до лікаря на потім. Але, саме консультації з будь-якого гінекологічного питання дають можливість вчасно виявити захворювання, навіть, якщо воно протікає безсимптомно, і отримати якісне лікування.
 Наша клініка пропонує дівчатам і жінкам, незалежно від віку, відвідати акушера-гінеколога вищої категорії і пройти необхідні обстеження, якщо потрібно, отримати високо кваліфіковану гінекологічну допомогу.
Консультація та прийомВ основному відвідування фахівця для жінки стає актуальним, коли проблеми вже стають явними. Основною причиною гінекологічних захворювань виступають інфекції, які передаються статевим шляхом. 
Також, до них можуть привести:● недотримання особистої гігієни;● слабкий імунітет;● погана екологія;● постійні стресові ситуації;● незакінчена або неправильне лікування.У нашій клініці працюють досвідчені фахівці, які готові проконсультувати з будь-якого питання з області гінекології.
У будь-який час ви можете отримати:● консультацію акушер-гінеколога;● консультацію гінеколога-ендокринолога;● консультацію онкогинеколога;● побувати на консультативному прийомі вагітної.         До фахівців клініки можна звернутися з усіх питань, що стосуються жіночого здоров'я. Вам буде надана професійна консультація і при необхідності проведені обстеження і лікувальні процедури з використанням сучасного обладнання та інструментів.     У нашій клініці працюють досвідчені фахівці, застосовуються виключно сучасні малоінвазивні діагностичні методи, використовується новітнє обладнання. Ми гарантуємо зручний час для консультації і повну конфіденційність.

Illustration

Лікування ерозії шийки матки


Хвороб не потрібно боятися, їм потрібно протистояти. Лікування ерозії шийки матки починається з консультації лікаря і діагностики і закінчується проведенням апаратних процедур. Головне - вчасно виявити хворобу і провести оптимальне лікування.
Патології шийки матки можна поділити на три види, залежно від складності захворювання.
1. Фонові. Найпоширеніші види хвороб. Чи не провокують розвиток ракових хвороб, але вимагають частого спостереження лікарем навіть після лікування. До них відносяться:● запальні процеси;● ектопія шийки матки, яку часто ще називають ерозією;● лейкоплакия шийки матки і еритроплакія;● утворення поліпів і кіст;● рубці шийки матки.У більшості ці захворювання викликані інфекціями, пошкодженням слизової, травмами після пологів або абортів. Вони вражають слизову і епітелій матки.Важливо: Виключивши фонові хвороби, ви не допустите розвиток передракових або онкологічних хвороб матки.
2. Передракові. Більш складний вид хвороб, при яких уражені глибокі шари епітелію або спровоковані мутації клітин.До них відноситься:● дисплазія шийки матки - це глибоке ураження епітелію. Буває трьох стадій - від легкої і до важкої. Найбільша біда дисплазії в тому, що вона бессимптомна, а виявляється тільки при проведенні цитології.● вірус папіломи або кондиломи. В організмі людини вірус може активізуватися при низькому імунітеті, провокуючи виникнення різних утворень і негативні зміни в клітинах.
3. Ракові. Ці види захворювань можуть розвинутися, якщо перші два види були в запущеній стадії або не встановлені вчасно. Онкологія виявляється при детальних обстеженнях, успішно лікується на ранніх стадіях. І чим більше ви будете приділяти уваги щорічної діагностики та регулярних консультацій лікаря, тим менше ризик важких захворювання.
    Успіх лікування ерозії шийки матки залежить від правильно проведеного обстеження і вірного діагнозу. У нашому центрі для цього використовують:● різноманітні лабораторні аналізи для первинної діагностики;● гінекологічне УЗД;● відеокольпоскопію, за допомогою якої можна побачити тканини внутрішніх органів в збільшеному вигляді, а закінчивши огляд - зберегти результати.         При лікуванні ерозії шийки матки у нас використовуються ефективні апаратні методи - лазерний і радіохвильової. Наприклад, із застосуванням радіохвильової хірургії виконується видалення рубців шийки матки, щоб убезпечити ризик кровотеч при вагітності і пологах.     Апаратне лікування набагато легше переноситься, менш травматично, не вимагає тривалої реабілітації. При чуйному спостереженні лікарів ці медичні процедури приносять бажаний результат.

Illustration

Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ)

У категорію захворювань, що передаються статевим шляхом, входять багато інфекцій, що вражають сечостатеву систему. В даний час фахівці виділяють понад 20 ЗПСШ. Серед них три є невиліковними - генітальний герпес, ВІЛ, ВПЛ. Найчастіше зустрічаються: хламідіоз, сифіліс, кандидоз, уреаплазмоз та інші. Протягом багатьох з них безсимптомний.
Симптоми ЗПСШДля більшої частини хвороб з цієї категорії характерні одні й ті ж симптоми. Під час розвитку хвороби вони більш яскраво виражені, можуть спровокувати больовий симптом і дискомфорт. На початковій і хронічної стадії перебігу нерідко симптоми не спостерігаються.
Основна симптоматика у жінок:1. рясні виділення з піхви, колір, запах і консистенція яких змінена;2. в області зовнішніх статевих органів спостерігається печіння, свербіж, набряклість, 3. почервоніння, висипання, виразки;4. біль при сечовипусканні;5. під час статевого акту больові відчуття, можливі незначні кров'яні виділення після нього;6. біль і відчуття тяжкості внизу живота;7. порушення менструального циклу.Залежно від захворювання може бути присутнім один або кілька симптомів. Фахівці рекомендують звернутися до гінеколога навіть при наявності мінімального дискомфорту. При необхідності гінеколог може направити до лікаря-дерматовенеролога.
Діагностика ЗПСШ заснована на лабораторних методах дослідження:1. мазок на мікрофлору;2. ПЛР - дає можливість визначити збудника по його РНК і ДНК;3. ІФА - визначає наявність в організмі антитіл;4. бакпосів на чутливість до антибіотиків.Лікування призначає лікар за результатами аналізів.
Профілактика захворювань, що передаються статевим шляхомЗ огляду на специфіку шляхів зараження, в першу чергу важливо уникати безладних статевих зв'язків і використовувати під час сексу презервативи. Крім того, важливо проходити огляд у лікаря один-два рази на рік (гінеколог - для жінок, уролог - для чоловіків).