МРТ та КТЛДЦ "Медікум-мрія" Пн.-Нд. з 8:00 до 19:00Телефон: +380678979056

УЗД та консультації лікарівЛДЦ "Доброго здоровʼя" Пн.-Сб. з 8:00 до 19:00Телефон: +380670776688

МРТ та КТЛДЦ "Медікум-мрія" Пн.-Нд. з 8:00 до 19:00Телефон: +380678979056

УЗД та консультації лікарівЛДЦ "Доброго здоровʼя" Пн.-Сб. з 8:00 до 19:00Телефон: +380670776688

Illustration

МАМОГРАФІЯ - ПРОВОДИТЬСЯ З МЕТОЮ:● Профілактичного обстеження (скринінгу) здорових жінок для виявлення ранніх форм раку молочної залози і передпухлинної патології (мастопатії).● Диференціальної діагностики між раком і доброякісними новоутвореннями молочних залоз.● Оцінки динаміки первинної пухлини.● Для ранньої діагностики патології молочних залоз до пластичної хірургії, перед і під час замісної гормональної терапії (обов'язково).● Періодичного спостереження за станом молочних залоз після оперативних втручань.
ЧОМУ ЦИФРОВА МАМОГРАФІЯ?● низьке променеве навантаження;● підвищення якості та надійності дослідження молочних залоз, завдяки високій роздільній здатності, чіткості та високої чутливості;● можливість обробляти зображення, отримані в цифровому форматі, для поліпшення його сприйняття, з урахуванням регулювання якості зображення, без втрати діагностичної інформації;● дуже висока інформативність, яка дає можливість побачити мінімальні ознаки раку молочної залози;● можливість передачі результатів свого дослідження на консультацію в будь-яку точку земної кулі за допомогою цифрових мереж без втрат якості і інформативності.
У нашій клініці це дослідження проводиться на сучасних цифрових мамографах Selenia американської фірми HOLOGIC, які володіють:● Найбільшим в індустрії цифровим детектором, який підходить для всіх розмірів молочної залози.● Ексклюзивним притискним пристроєм, який дозволяє точно і легко здійснювати позиціонування і забезпечує комфорт пацієнтки, виключаючи хворобливі відчуття під час процедури.● Унікальною технологією прямої конверсії, повністю ліквідує погіршення якості зображення, що виникає внаслідок розсіювання рентген-променів.
Як проходить мамографія● найчастіше на мамографію направляє лікар: гінеколог, хірург або онколог;● мамографія проводиться в першій половині менструального циклу з 5 по 12 день (виняток становлять жінки в період менопаузи і пацієнти з терміновими показаннями);● дослідження не вимагає спеціальної підготовки або дієти;● не слід перед мамографією використовувати косметичні дезодоранти і подібні засоби, які можуть негативно вплинути на якість діагностики;● дослідження не займає багато часу (при 2D мамографії - це, в загальній складності, 4 зображення: по два на кожній із грудей в різних ракурсах, виняток становлять пацієнтки з раком молочної залози після мастектомії, яким виконується тільки 2 знімка);● мамограф має невеликі підставки, на яких слід розташовувати молочну залозу. Зверху молочна залоза придавлюється спеціальною пластиною, а потім робиться знімок молочної залози;● обстеження є безболісним, деякі некомфортні відчуття можуть виникнути від стиснення: воно необхідне для отримання зображення і має бути достатнім, щоб зменшити кількість вторинного випромінювання і збільшити контраст зображення. Стиснення в мамографі Selenia регулюється щадним притискним пристроєм;● жінки з імплантами повинні попередити лікаря заздалегідь, так як при цьому лікар може внести деякі зміни в процес обстеження, щоб отримати точні знімки тканин молочної залози;● пацієнтка отримує на руки повний опис результатів обстеження, якщо потрібно - додаткових досліджень і / або консультації лікаря онколога / мамолога.

Мамографія цифрова у Кривому Розі

Мамографія - це рентгенологічний метод дослідження молочних залоз, який є «золотим стандартом» у виявленні раку молочної залози. У всьому світі мамографія є обов'язковим профілактичним методом обстеження для жінок старше 35-40 років. Широке застосування мамографії в якості регулярного обстеження призвело до зменшення смертності від раку молочної залози, за рахунок виявлення непальпованих пухлин у молочних залозах.Рак молочної залози займає перше місце серед онкологічних захворювань у жінок. При цьому успіх в лікуванні раку і можливість виконання органозберігаючих операцій прямо залежить від раннього виявлення цієї патології. Наші цифрові мамографи завдяки своїй високій роздільній здатності дозволяють виявляти ранні ознаки патології молочних залоз. А наш цифровий мамограф Hologic Selenia дозволяє швидше, комфортніше та глибше досліджувати молочні залози в рамках ї 2D мамографії.

Illustration

Наш лікар Рентгенолог-мамолог

Illustration

Лищенко Ольга Семенівна

● Рентгенолог● Лікар вищої категорії● Стаж 25 років
ПРО ЛІКАРЯ● Член Українського товариства онкологів (ARU).
ОСВІТА● Дніпропетровська державна медична академія, спеціальність «Лікувальна справа», 1993 рік.● Інтернатура по радіології 1996 рік.● Первинна спеціалізація по рентгенології 1999 рік.● Первинна спеціалізація по УЗД 2009 рік.● Навчання рентгенівської маммографіі — Інститут ім. Шалімова, м. Київ, 1997 рік.